İLLÜSTRATÖRLER DUVARI


 

Eskişehir 3. Kitap Fuarı'ndan İllüstratörlere Çağrı

Kuruluşumuz TÜYAP Fuarcılık Grubu tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle 27 Nisan – 5 Mayıs 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan Eskişehir 3. Kitap Fuarı kapsamında, Fuar alanında ilgili bölüm öğrencilerinin ve illüstratörlerin illüstrasyonlarını sergileyebileceği “İllüstratörler Duvarı” yapılacaktır.

Bu duvarda, illüstratörler çalışmalarını sektör ilgililerine tanıtma imkânı bulurken, yeni iş imkânları için de fırsat yakalayabilecekler. Yayıncılık endüstrisinin büyük ilgi gösterdiği fuarda özellikle gençlik ve çocuk yayıncıları temsilcileri sunulan portfolyoları inceleyerek yeni yetenekleri keşfedebilecek.

27 Nisan 2024 Cumartesi saat 10:00’dan, 5 Mayıs 2024 Pazar akşam saat 19:00’a kadar, 35x50 boyutunda (yatay veya dikey) bir adet çizim duvara asılabilir. Çalışma üzerinde mutlaka ad-soyad, e-posta, web sitesi, sosyal medya hesapları gibi iletişim bilgilerinin yer alması sektör ilgililerin illüstratörlere ulaşması açısından büyük önem arz etmektedir.

Bunun dışında duvarda yer alacak olan çizimler, Fuar bitiminden itibaren 30 gün boyunca web sitesinde yayında olacak. Bunun için ilgili çizimlerin, pdf formatında olacak şekilde Kitap Fuarları Pazarlama Uzmanı Emrecan Yamaç ile [email protected] mail adresi üzerinden paylaşılmasını rica ederiz.