Eskişehir Kitap Fuarı 2024 Hakkında

Kitap Fuarı, 4 yıl aradan sonra Eskişehir’e geri dönüyor! Çeşitli kültür etkinliklerine ev sahipliği yapacak fuar, kitapseverlerin bir araya gelmesini, yeni eserler keşfetmesini ve yazarlarla doğrudan etkileşimde bulunmasını sağlayacak.

Eskişehir Kitap Fuarı Bilgileri:

Tarih:27 Nisan – 5 Mayıs 2024
Konum:Eskişehir
Yer:Eskişehir Ticaret Odası – TÜYAP Fuar Merkezi

DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN > ESKİŞEHİR KİTAP FUARI 2024'Ü NEDEN ZİYARET ETMELİSİNİZ?

Kültür ve Edebiyatın Buluşma Noktası

Türkiye’nin kültürel zenginlikleriyle bezeli şehirlerinden biri olan Eskişehir, sadece tarihi ve doğal güzellikleriyle değil aynı zamanda kitaplarla kurduğu benzersiz ilişkisiyle de modern bir şehir kimliği oluşturmakta. Bu bağlamda Eskişehir Kitap Fuarı, şehirde yaşayan binlerce kişi için önemli bir etkinlik ve buluşma noktasıdır.

Sektörün önde gelen yayınevlerinin katılımıyla gerçekleşecek fuar, geniş bir yelpazede gerçekleşecek kültürel etkinlikleri ile kitap tutkunları için unutulmaz bir kültür şöleni olacak.

Kitapseverler, sevdikleri yazarlarla bir araya gelirken aynı zamanda yeni kitaplar keşfetme fırsatı bulacak. Kitaplarla dolu bir dünyada kültürün ve bilginin izini sürmek için, Eskişehir Kitap Fuarı'na adım atın ve bu eşsiz buluşmaya tanıklık edin.


 

Güçlü İş Birlikleri, Güçlü Fuar

Eskişehir Ticaret Odası – TÜYAP Fuar Merkezi’nde 27 Nisan – 5 Mayıs 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek fuar, Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliği ile düzenlenmektedir. Bu birliktelikten alınan güçle birçok yayınevi, yüzlerce yazarı ve binlerce kitabı okurlarla bir araya getiriyor.

ESKİŞEHİR KİTAP FUARI 2024'E STANTLI KATILIM SAĞLAMAK İÇİN TIKLAYINIZ.