Sık Sorulan Sorular l Eskişehir Kitap Fuarı

Fuar, hangi tarihler arasında gerçekleşiyor?
Eskişehir 3. Kitap Fuarı,  27 Nisan - 5 Mayıs 2024 tarihleri arasında gerçekleşecektir.
Fuar’ı hangi saatler arasında ziyaret edebilirim?

Eskişehir Kitap Fuarı’nı 27 Nisan - 5 Mayıs Tarihleri arasında 10:00 – 19:30 saatleri aralığında  ziyaret edebilirsiniz.  

Fuar, nerede ve nasıl ulaşabilirim?
Eskişehir 3.Kitap Fuarı, Eskişehir Ticare Odası - Tüyap Fuar Merkezi'nde gerçekleşecektir. Ulaşım seçenekleri için tıklayınız
Fuar’a giriş ücretli mi?
Eskişehir 3. Kitap Fuarı’na girişler tüm ziyaretçilerimiz için ücretsizdir.
Fuar’da hangi indirimlerden yararlanabilirim?
Eskişehir 3. Kitap Fuarı’na katılan yayınevleri, kitapseverler için çeşitli indirim olanakları sağlamaktadır. Uygulanan tüm indirimlerin sorumluluğu, tamamen ilgili yayınevine aittir.
Fuar etkinlik programına nasıl ulaşabilirim?
Eskişehir 3. Kitap Fuarı’na ait etkinlik programı kesinleştiğinde ana sayfada ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşılır.

İptal ve değişiklikler, ilgili yayınevi tarafından yapılmaktadır. İstenmeyen bir durumla karşılaşmamak adına güncel etkinlik programını kontrol etmeyi unutmayınız.
Fuar imza günleri programına nasıl ulaşabilirim?
Eskişehir 3. Kitap Fuarı’na ait imza günleri programı kesinleştiğinde ana sayfada ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşılır.

İptal ve değişiklikler, ilgili yayınevi tarafından yapılmaktadır. İstenmeyen bir durumla karşılaşmamak adına güncel etkinlik programını kontrol etmeyi unutmayınız.
Fuar’a hangi yayınevleri katılım sağlıyor?
Eskişehir 3. Kitap Fuarı, on binlerce kitapseveri çeşitli yayınevi, dernek ve sivil toplum kuruluşları ile bir araya getiriyor.
Fuar katılımcı listesi yakında paylaşılacaktır.
Fuar’da hangi tür yayınları bulabilirim?
Eskişehir 3. Kitap Fuarı’nda farklı türlere sahip kitapları, süreli yayınları, gazete ve dergi yayınlarını, fanzinleri ve daha fazlasını bulabilirsiniz.
Fuar hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum. Ne yapmalıyım?
Eskişehir 3. Kitap Fuarı hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki kanallar aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
E-Mail: [email protected]
Telefon: 0(222) 700 00 82 - 0 (212) 867 11 00