ESKİŞEHİR KİTAP FUARI'NA NEDEN KATILMALISINIZ?


 

Kitapseverlerin Buluşma Noktasında Siz de Yerinizi Alın

Kitap fuarları, okurların büyük ilgi gösterdikleri buluşma noktalarıdır. Yüzlerce yazarı, binlerce kitabı ve çeşitli kültürel etkinlikleri büyük bir heyecanla bekleyen kitapseverler, fuarlara yoğun katılım sağlar. Firmanızın yayıncılık sektöründeki konumunu güçlendirmek, hedef kitlenize ulaşmak, marka bilinirliğinizi artırmak ve sektördeki gelişmeleri yakından takip etmek için bölgenin en kapsamlı kitap fuarında yerinizi ayırtın. Yerel ve ulusal basının dikkatini çeken fuarlar aracılığıyla daha geniş kitlelere ulaşabilir ve markanız bünyesinde bulunan yayınlarla daha fazla görünürlük sağlayabilirsiniz.
 
 

Eskişehir ve Çevre İllerdeki Binlerce Kitapsevere Doğrudan Erişin

Eskişehir Kitap Fuarı, şehirdeki on binlerce okura doğrudan ulaşmanızı sağlar. En son 2019 yılında gerçekleşen fuar, 4 yıl aradan sonra Eskişehir ve çevre illerdeki on binlerce ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor. Gerçekleştirilen kültürel etkinlikler, söyleşiler ve imza günleri ile binlerce okura doğrudan ulaşma imkânı sizleri bekliyor. Fuarda yer alarak , bölgedeki okurlarla etkileşime geçebilir, onların ilgi ve tercihlerini daha yakından anlayabilir ve bu doğrultuda yayıncılık stratejilerinizi geliştirebilirsiniz.

Okurlar ile Doğrudan İletişim

Kitap fuarları, satış yapmanın yanı sıra ilerleyen dönemlerde kurumunuzun yol haritasını da şekillendirebileceğiniz önemli noktalardır. Eskişehir Kitap Fuarı'na katılarak, okur taleplerini ve ihtiyaçlarını anlayabilir, ilişkileri güçlendirebilir, eğilimleri takip ederek, onların ilgi alanlarını daha iyi anlayabilir ve okur ile doğrudan etkileşim kurabilirsiniz. Gelecekteki baskılarınız veya yeni projeleriniz için kitapseverlerden doğrudan geri bildirim alabilir ve onlarla olan bağlılığınızı artırabilirsiniz. Okurla gerçekleştirdiğiniz yüz yüze görüşmeler esnasında ürünlerinizi hemen satabilir veya sipariş alabilirsiniz.

İş Birliği Olanakları

Eskişehir Kitap Fuarı katılımcıları arasında yayınevlerinin yanı sıra çeşitli dernek ve sivil toplum kuruluşları ile yerel yönetimler de yer almaktadır. Bu kurum ve kuruluşlarla çeşitli iş birlikleri kurabilir, markanıza katkı sağlayabilirsiniz. Toplum ve kültür ile etkileşim kurma fırsatı sağlayabilir ve bu konularda farkındalık yaratma şansına sahip olabilirsiniz. Fuarlar aracılığıyla yayıncılık endüstrisinde kendi ağınızı oluşturabilirsiniz. Diğer yayınevleri, dağıtımcılar, yazarlar ve basın gibi sektör temsilcileri ile profesyonel ilişkilerinizi güçlendirebilir, bilgi paylaşımında bulunabilir, yaratıcı iş birlikleri oluşturabilir ve yeni keşifler yapabilirsiniz.